Felaketler Erdemleri Sergileme Zamanıdır

(2 müşteri değerlendirmesi)

 135,00

“Bir afet tüm yıkıcı etkisiyle aniden sizi içine aldığında, yaşamınıza anlam veren her şey saniyeler içinde yok olduğunda iki seçeneğiniz vardır; ya düştüğünüz yerde kalırsınız ya da kalkıp üzerinizdeki tozları temizleyerek yeniden başlarsınız. İki seçim arasındaki fark ise hayatta kalmak ile yaşamak arasındaki farktır.

Umut Dinçşahin, kitabında okurlarını filozofların sözleriyle yaktığı meşalelerin ışığında, felaketler karşısında erdemlerin gücünü yeniden keşfetmeye davet ediyor.”

Prof. Dr. Zeynep Gül ÜNAL

Açıklama

Koronavirüs pandemi süreci, Elazığ Depremi ve İzmir Depremi ile 2020 yılı içerisinde, bireysel ve toplumsal anlamda farklı felaket tecrübeleri yaşadık. Bu felaketlerde; zorluklarla baş etme kapasitemizi, afetlere hazırlıklılık seviyemizi ve iç gücümüzü keşfettik. Elinizde tuttuğunuz kitap, afetlere fiziksel bir hazırlığın ötesinde, psikolojik bir hazırlık için pusula niteliğinde.

Ek bilgi

Boyut:

115 x 185 mm

Sayfa Sayısı:

144

Baskı:

1

Basım Tarihi:

Kasım 2020

Resimleyen:

Neval Ergün; Betül Akyar

Kapak Türü:

Amerikan Cilt

Kağıt Türü:

Enso Creamy

Dili:

Türkçe

Felaketler Erdemleri Sergileme Zamanıdır için 2 değerlendirme

  1. Saadet ÖZCAN

    Derin sarsıntıların yaşandığı şu günlerde gün ışığı kıvamında çok kıymetli yol haritası

  2. Yasemin

    Felaket zamanlarında açığa güçlü yönlerimizi nasıl kullanacağimızı, erdemlerimizin farkında olarak kendimizi gelistirebilecegimiz harika bir kitap…

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı Erişim